Kas ir Latvijas Piens

SIA “Latvijas Piens” ir piena pārstrādes uzņēmums, kas šobrīd ik dienas pārstrādā vidēji 250 tonnas piena. Uzņēmuma darbība orientēta uz Latvijā saražotā piena pārstrādi sierā un industriālajos piena produktos.

SIA “Latvijas Piens” dibināts 2012. gadā apvienojoties piena kooperatīviem “Trikāta”, “Dzēse” un “Piena Partneri”.
Kopš 2017. gada SIA “Latvijas Piens” galvenais akcionārs ir Vācijas koncerna “Fude + Serrahn Milchprodukte” meitas uzņēmums “Eximo Agro-Marketing”, kas Latvijā darbojas jau kopš 1994. gada. Līdz šim uzņēmums darbojās industriālo piena produktu biznesā, izveidojot stabilu sadarbību ar piena produktu ražotājiem Baltijā t.sk. Latvijā.
SIA “Latvijas Piens” izaugsme tiek nodrošināta izmantojot  “Fude + Serrahn Milchprodukte” un “Eximo Agro Marketing” ilggadējo pieredzi piena produktu ražošanā un tirdzniecības organizēšanā, stabilizējot un optimizējot esošos darbības procesus. Latvijas piena ražotājiem tiek sniegtas ilgtermiņa sadarbības iespējas un stabilas piena iepirkuma cenas. Jaunie akcionāri aktīvi investē ražotnē un plāno dubultot ražošanas apjomu, attīstot siera un industriālo produktu ražošanu, pielāgojot to pieprasījumam Eiropas Savienībā un eksporta tirgos. Investīcijas veicina konkurētspēju, un jauniegūti noieta tirgi – ievērojami palielina pieprasījuma pieaugumu pēc Latvijā ražotas produkcijas, jo uzņēmumam ir iespējas pārdot saražoto produkciju ilgtermiņā gan Eiropā, gan ārpus Eiropas Savienības.

“Latvijas Piens” vadību pārstāv valdes loceklis Gerold Focko Harms un Vācijas uzņēmumu “Fude + Serrahn Milchprodukte GmbH & Co” īpašnieks Andreass Zerāns (Andreas Serrahn).

 

sunrise

png 650.82 KB

uzņēmuma struktūra

PAR “FUDE + SERRAHN MILCHPRODUKTE”

“Fude + Serrahn Milchprodukte” dibināts 2001. gadā un tajā ietilpst deviņi piena pārstrādes uzņēmumi Vācijā, kas ražo industriālos piena produktus, kā arī sviestu, sieru un jogurtu. Koncerna gada apgrozījums ir 740 miljoni eiro un tirdzniecības apjoms 800 000 tonnu gadā.