''Latvijas piens'' – Zemgales darba devēju topā

''Latvijas piens'' – Zemgales darba devēju topā

Vadošais interneta personāla atlases uzņēmums ''CV-Online Latvia'' veicis aptauju, lai noskaidrotu ''TOP darba devējus Latvijā'' aizvadītajā gadā. ''Latvijas Piens'' jau otro gadu pēc kārtas iekļuvis Zemgales top 5  darba devēju sarakstā.

 

 

Valdes priekšsēdētāja Anita Skudra:  

''Mēs esam jauns uzņēmums, to var nosaukt par jaundzimušo Latvijas lielajā pieredzes bagāto uzņēmumu ģimenē. Mūsu uzņēmums darbu sāka 2012. gada vasarā. Trīsgadniekam nostāties blakus tādiem pieredzes bagātiem pārtikas ražotājiem kā ''Dobeles dzirnavnieks'' un ''Balticovo'' ir liels izaicinājums un patiess sasniegums, ja tiekam atzinīgi vērtēti jau tagad.''  Viens no svarīgākajiem kritērijiem uzņēmuma darbībā ir tā reputācija, jo nereti tieši balstoties uz to klienti izvēlas iegādātis produkciju, speciālisti nolemj saistīties darba attiecībās.

 

Darba ņēmējiem nodrošinām augstas kvalitātes darba vietas un ērtus darba apstākļus, tomēr gribu uzsvērt, ka darbinieka atbildība par uzņēmuma mērķu sasniegšanu, rūpes par darba pienākumu veikšanu pēc iespējas augstākā kvalitātē, kā arī attieksme pret uzņēmuma vērtībām veido kopējo atmosfēru uzņēmumā.  Kopš 2014. gada nogales, kad sāku vadīt šo uzņēmumu, esam veltījuši tam lielu uzmanību un turpinām to darīt arī tagad, arvien to pilnveidojot. Vēlamies, lai katrs saskarsmē ar «Latvijas pienu» saņem cieņpilnu attieksmi no mums, jo saprotam, ka tikai tā varam sagaidīt cieņpilnu attieksmi pret sevi.''

 

Šobrīd ''Latvijas piens'' ir darba devējs nedaudz vairāk kā simts darbiniekiem (107). Krasākās darbinieku maiņas uzņēmums piedzīvoja 2015. gadā, kad notika jaunu profesionālu darbinieku piesaiste, jo 2014. gada nogalē uzņēmums uzsāka specializēties siera ražošanā un eksportā.

 

Zemgalē topa virsotnē ir AS ''Dobeles dzirnavniek'' (nobalsoja 22,7 procenti no visiem respondentiem), 2. vietā – AS ''Balticovo (10,8 procenti), 3. vietā – AS ''Virši – A'' (9,9 procenti), 4. vietā – SIA ''Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne'' (5,3 procenti) un top 5 noslēdz SIA ''Latvijas piens'' (5,1 procents).

 

Pastāsti par šo citiem

piesakies jaunumiem e—pastā.

Apsveicam! Tu esi veiksmīgi
pieteicies mūsu jaunumu saņemšanai e—pastā!